iparművész kislány (10 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 10. 15:51
49.990 HUF
141.32 USD
Két art deco kézzel festett iparművész kerámia figura szobor síró kislány pöttyös ruha tükör jelzett
9.000 HUF
25.44 USD
Feltöltve: 2023. nov. 27. 02:00
4.000 HUF
11.31 USD
Feltöltve: 2023. okt. 30. 08:50
45.000 HUF
127.21 USD
varga design
zsolnay mini váza
nehéz váza
papagájos
lengyel üveg
sport érdemérem
szilveszteri
mini baba porcelán
zsolnay pompadur iii
porcelán flamingó
s női
peche
kacsa bögre
2022
csete györgy
matyó ruha
intarziás fa doboz
fed 2
herendi mélytányér viktória mintás
sümegi vera
herendi korcsolyázó
úszós toll
mécsestartó házikó
kristályvíz üveg
csizma nadrág