Mikola András - Nagybányai templom - aukción szerepelt
Most olcsóbb!
A leárazás máj. 30. 11:51-ig tart.
399.200 HUF 1,120.89 USD
Csak személyes átvétellel Hol?
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 30. |
Termékkód: 5550435 |
Megtekintések: 181 |
Megfigyelők: 8 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
szigethy (358)
Tolna megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 08:34
Regisztráció: 2016. január 16.
-20%-20%
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Stílus: | impresszionizmus |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Mikola András - Nagybánya környéki templom
Méretei: 59x71, kerettel 69x81 cm.
Aukción szerepelt (Nagyházi Galéria).
Nem postázható.
Farostlemezre (plakázsra) kasírozott vászon.
Egy sérülés, fotózva.
Új keretben.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap |
Személyes átvétel
Tamási |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
fehérgyarmat
flavio
garányiné staindl katalin
pierre láng
alföldi tányérkészlet
sarok polc
antik cserép
az iparművészet könyve
csikóhal
ezüsttálca
zara kabát
pap
elefántos zsolnay bögre
pataki jános
dárda
pető csenge
mangófa
fa kacsa
1934
szemethy imre
marcus aurelius
gólyás
herendi őszirózsás
fali ingaóra
képkeret pár