Vén Emil: Virágcsendélet teáskannával AUKCIONÁLT!!!
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. május 11. |
Termékkód: 5833093 |
Megtekintések: 42 |
Megfigyelők: 1 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Berant (71)
Somogy megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 19:05
Regisztráció: 2014. november 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | csendélet |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Vén Emil (1902-1984): Virágcsendélet teáskannával. Olaj, vászon, 80*70 cm, j.j.l.: Vén. Kerete sérült.
A festmény aukción is szerepelt, ezért eredetiségére természetesen garanciát vállalok. Most aukciósházi jutalék nélkül lehet megvásárolni!
Aukció:
Nagyházi Galéria és Aukciósház. 238/2. aukció | 19. és 20. századi festmények. 2018. 12. 05. szerda 17:00. Tételszám: 544.
A mérete, értéke és sérülékenysége miatt csak személyesen adom át, akár szakértő jelenlétében. Természetesen a személyes megtekintés során lehetősége van a vevőnek minden következmény nélkül elállni a kép megvásárlásától.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap |
Személyes átvétel
Kaposvár |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
antik felesütős falióra
porcelán tányér páva mintával
antik r��z
csővázas kerti bútor
német kazetta
wagons lits
szobor ra
art deco arany nyaklánc
t�j
2 peng 1941
vízprogramozó ásványok
vintage telefonasztal
kotyog
koppint�
antik arany gyűrű 52
l n
forma és tartalom
haját fonó lány
orchidea ékszer
francisco bertea
képcsarnokos tihany
szemöldökfa
kegytárgy medál
2023
szecessziós ólomüveg ablak