219 tétel
antik orvosi
szőke lajos
szmena
2006 forgalmi sor
barbie ruha
kistányérok
gyémánt ékszerek
antik opál
réz kalaptartó
schmeisser
fe lugossy lászló
alföldi csíkos
pecsenyét
fotó keretben
törzsök gabriella
bélyeg sport
üveg talpas tortatál
kolónia
soltész albert
hübner
gyűrű arany 53
sándor basilides
tábori postai levelezőlap
antik akvarell
makray jános