Összes termék (8 tétel)
Ezüst tárgy
(8)
ezüst cukorszóró
(8 tétel)
Keresőszó: ezüst cukorszóró
Csodálatos antik ezüst cukorszóró kanál, 19. század első fele, barokk, 13 lat, 1 Ft-ról
REMEK, ANTIK, EZÜST CUKORSZÓRÓ, HOLLAND, 1876!!!
KÜLÖNLEGES, ANTIK, EZÜST CUKOR SZÓRÓ, LONDON, 1900!!!
BÁJOS, ANTIK EZÜST CUKORSZÓRÓ, EGYIPTOM CA 1880!!!
BÁJOS, ANTIK EZÜST CUKORSZÓRÓ, PÁRIZS CA 1900!!!
Ezüst gyönyörű cukorszóró, jelzett
KÜLÖNLEGES, ANTIK, EZÜST CUKORSZÓRÓ, 1890!
Antik ezüst bieder cukorszóró