Összes termék (28 tétel)
Egyéb régiség
Fémmunka
(20)
Porcelán
Szőnyeg, Textil
tehenek
(28 tétel)
Keresőszó: tehenek
Chiovini Ferenc (1899-1981): Pihenő tehenek, olajfestmény 31 x 42 cm, keretben
Miniatűr ,: Pállya Carolus : Tehenek
Német porcelán tehenes fiú 697
Tornyai János (1869-1936) Tehenek
1,-Ft Jelzett tehenes tájkép keretben
1878-as svájci tehén kolomp,szép állapotban
Régi játék tehén figura -Lineol- nagyon szép állapotban !!! fémvázra építve, háború előtti
“ Riska “ tehenet ábrázoló festmény , Ujváry I 1911 jelzéssel .
Edvi Illés Aladár szignójával, Tehenek, színezett, 1 forintról.
GAZDA A TEHÉNNEL ... KARAKTERES NAGYÖN ÖREG ALKOTÁS ... OLAJ - VÁSZON FESTMÉNY !
Thuróczy Zoltán képcsarnokos, tehenes festménye.
175 cm hosszú szőrme szőnyeg talán vaddisznó vagy tehén bubda nem tudom szőr KIÁRUSÍTÁS 1 forintról
Edvin Illés Ferenc"Tehenek"
Heyer Artur"Tehenek"
Zsolnay tehén , cica , bodrogi kacsa
ZSOLNAY TEHÉNKE!
EGY FORINTRÓL - RITKA GRÄFENTHAL PORCELÁN KISLÁNY TEHÉNKÉVEL
Heyer Artur"Tehenek"
Heyer Artur"Tehenek"
Juszkó jelzéssel: Tehén a folyóparton.Olaj, karton, keretben, 43,5 × 57,5 cm
Edvin Illés Ferenc "Tehenek"
Jelzett, olaj festmény, tájkép, Legelésző tehenek
Legelészo tehenek
Coffee art D. Szabó /tehén
Jankó János - Tehenek az itatónál
Edvil-Illés Aladár - Tehenek az itatónál
Edvi Illés Aladár antik olaj festmény.Tehenek.
Görgényi Béla : Tehenek az úton festmény