Összes termék (103 tétel)
Ékszer
(92)
Numizmatika, Pénz, Érme
Vallás és spiritualizmus
(9)
arany vallási medál
(103 tétel)
Keresőszó: arany vallási medál
1. oldal / 2
Szűz Mária Medál ( arany vagy ezüst keretbe ) foglalható , Tűzzománc
Antik Arany Szűz Mária Medál , Tűzzománc , SÉRÜLT !!
Arany Szűz Mária Medál , Tűzzománc , Porcelán
Vallási , aranyozott medál , Mária és a kis Jézus(szép állapotu termék)
Angyal medál arany keretben
Régi Mária medál arany keretben
Arany Mária Medál
Szűz Mária Medál ( arany vagy ezüst ) keretbe foglalható
Miracle jewerly dizájn kereszt medál
Fehér arany nyaklánc kereszt medállal
Két oldalas vallási medál
Arany/porcelán Mária medál
LEÁRAZVA! Eladó 203 éves Antik arany 14 karátos Mária medál 1820-ból!
Arany férfi figaro nyaklánc Szűz Mária medállal - 18 karát - 65cm
Arany Hit-Remèny,-Szeretet medál
Mária angyalokkal medál arany keretben
Arany Mária gyermekével porcelán medál (ZAL-Au100711)
Vintage régi retró női kitűző pin bross 1960as soha nem használt
Szűz Mária Medál
14 Kt Arany Több Köves Kereszt Medál V0
Art Noveau tűzaranyozott könyöklő angyalkás tűzzománc medál RITKA!
Régi Mária gyerekével medál (nagy méretű) arany keretben
Jelzett 10k arany kereszt medál lánccal
Antik Különleges Arany Zománc Mária Medál
Arany medál
Két oldalas porcelán medál
Briliáns drágaköves arany medál
Arany Artdeco14k Kereszt medál 5.5 gr
14K arany kereszt medál áttört díszítéssel
Arany medál...Jézus a kereszten , szép állapotu ékszer
Gyönyörű, 14 karátos arany, nagy méretű, Mária menybemenetele porcelánbetétes arany medál
Csodálatos ötvösékszer
Vallási medál , zománcozott, arany keretben.( Isten védjen felirattal )
Vintage orvosi fém aranyozott 18k élethű medál függő extra alakzat
Szűz Mária gyermekével medál
Dávid csillag medál judaika izraeli jelzett zsidó arany Holokauszt magyar túlélő
GYÖNYÖRŰ FARAGOTT JÉZUS MEDÁLOS NYAKLÁNC, EZÜST & ARANY SZÍNBEN.
Angyalkás arany-porcelán medál (ZAL-AU100700)
14k arany Dávid csillag, medál, Chai (élet) szimbólummal
Feszület, kereszt 14 karátos arany medál
Félhold fiú arckép gravírozással 14 karátos arany medál
Antik Szűz Mária Angyalokkal 14K Arany Kézzel Festett Porcelán Medál
14K arany Sz.Mária medál
Antik gyémánt kereszt
Eladó Medál
Arany kereszt medál (ZAL-Au111151)
AKCIÓ. !! KIVÁLÓ MINŐSÉGŰ AKZENT MINŐSÉGI ORVOSI FÉM KERESZT MEDÁLOS NYAKLÁNC NAGY KOPÁSÁLLÓSÁGÚ.
14 KARÁTOS ( 585 ) KERETBEN ANTIK MINIATŰR MÁRIA PUTTÓKKAL MEDÁL FÜGGŐ 1,27 Gramm
8 KARÁTOS ( 333 ) RÉGEBBI KERESZT MEDÁL FÜGGŐ 0,53 Gramm
Medál 18 K - Dio Ti Protegga
Mária medál
14K arany tündéri tűzzománc angyalkás magyar medál
Brill 14 K arany kereszt medál gyémántokkal
Köves arany kereszt medál (ZAL-AU100851)
Szűz Mária medál
Tűzzománc Mária és Jézus medál
Vésett arany kereszt medál (ZAL-Au99415)
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: