Összes termék (57 tétel)
Kerámia
(55)
Porcelán
Üveg
csali kancsó
(57 tétel)
Keresőszó: csali kancsó
"Mónus F" Mónus Ferenc "HMV" Hódmezővásárhely jelzett verses kis népi kerámia csalikancsó (2301)
Csákvári csalikancsó, csalikorsó
1M885 Régi barna mázas kerámia csalikancsó 18 cm
Antik régi kerámia csalikancsó - zsűrizett kancsó kiöntő
Hatalmas Mónus Ferenc,HW . Fazekas, kerámia Csali kancsó Zöld mázas versike mondóka(..igyad mög...)
Festett-mázas kerámia csalikancsó
Antik évszámos csalikancsó (Lénárdt F, Tata, 1932)
Hódmezővásárhelyi csalikancsó
Csalikancsó
1G562 Régi Karda Imre fekete kerámia csalikancsó 21 cm
Ombodi János fazekas Körösladány, ritka kigyós feliratos csalikancsó. Jelzett
Retro régi népi népművészeti jelzett színes mázas festett kerámia füles kancsó csalikancsó
Zöld mázas csalikancsó találó versikével, gyönyörű áttört mintával, jelzéssel!
Régi népi áttört kerámia mázas csali kancsó
Hódmezővásárhelyi, virágmintás, zöld, sárga mázas népi kerámia csalikancsó (1257)
1D145 Jelzett Badár Júlia mezőtúri csalikancsó 1973
Hódmezővásárhely Mónus Ferenc HMV csalikancsó versikével,
Tófalvi Lajos csali korsó /Korond/
Antik kerámia csalikancsó eladó!
Csalikancsó Baranyiné 24 cm
"Sz J" Szénási János "HMV" Hódmezővásárhely jelzett verses kis népi kerámia csalikancsó (1382)
Nagyméretű Kerámia kancsó - csali kancsó, jelzett, 27 cm magas
Népi Mezőtúri Csalikancsó nagyon szép munka, 23cm, nehéz testes..
Csali kancsók 2db
Sárga - Zöld csalikancsó 1985
Baranyiné M.Z.keramikus_miskakancsó,csalikancsó
Régi csalikancsó
Különleges fújt üveg, huta csali? kancsó 30 cm
MÁZAS CSERÉP CSALIKANCSÓ - Verőce
Vicces feliratú, ritka csalikorsó, csalikancsó 1970-es évek, Ombódi János
Csalikancsó
Badár Balázs jelzett csali kancsója szép állapot.
"M J" Mónus János "HMV" Hódmezővásárhely jelzett verses népi kerámia csalikancsó (686)
Antik német porcelán pohár, csalikancsó szerű söröskorsó oldalán hajós festéssel
Antik kerámia csalikancsó kancsó "Bort iszik az úton járó, akár bolond, akár báró"
Csali kancsó Mónus Ferenc
Csali kancsó Mónus Ferenc
Csali kancsó csodás darab
Csali kancsó
Népművészeti kerámia csalikancsó
0J769 Régi zöld mázas alakos feliratos csalikancsó
Csali kancsó Csákvár
Csákvári csalikancsó
3251 Antik csalikancsó 1867-es évszámmal
Zöld és sárga mázas kerámia csalikancsó - 1965
Csákvári csali kancsó, korsó
Csákvári csali kancsó, korsó
Antik Döri csalikancsó
NAGYMÉRETŰ FOGARASI CSALIKANCSÓ BUSI LAJOS KERÁMIA
Csalikancsó
Csalikancsó, Modor, XIX. szd.
Csali kancsó
Cserép csali kancsó, Felvidék, XIX. sz.
"Csalikancsó"
Kerámia csali kancsó
Csalikancsó, Modor 1840 körül (jelzett)