Összes termék (23 tétel)
(23)
sashegyi kálmán
(23 tétel)
Keresőszó: sashegyi kálmán
Vitéz Sashegyi Kálmán
Vitéz Sashegyi Kálmán olajfestménye
Vitéz Sashegyi Kálmán : Vadászok a havas erdőben
Vitéz Sashegyi Kálmán: Vadászok a havas erdőben - olajfestmény
Vitéz Sashegyi Kálmán: Őszi erdőben
Vitéz Sashegyi Kálmán nagyméretű festménye
Vodicai Vitéz Sashegyi Kàlmán - Vadkacsás naplemente Jászsági festő
102x78 Vitéz Sashegyi Kálmán
Hatalmas! Vitéz Sashegyi Kálmán (1886-1940) Eredeti! gyönyörű olaj, vászon antik festmény.
Hatalmas 120x95 cm !!! Vitéz Sashegyi Kálmán (1886-) Itatás c. olajfestménye EREDETI GARANCIÁVAL !
Vitéz Sashegyi Kálmán:Erdő patakkal
Hatalmas Vitéz Sashegyi Kálmán szignózott olaj festmény !
Vitéz Sashegyi Kálmán (1886- ) Patakpart
Sashegyi Kálmán Vitéz/ Hatalmas festmény, hibátlan keretben!
Gyönyörű nagyméretű Sashegyi Kálmán (1886 - ) festmény
Sashegyi Kálmán ritka különleges 100 éves tájképe
Vitéz Sashegyi Kálmán : Őszi erdő patakkal
Vitéz Sashegyi Kálmán: Csendélet krizantémokkal, régi olaj-fa, jelzett
Vitéz Sashegyi Kálmán - Bárkák a folyón
Vitéz Sashegyi Kálmán/ 1886-1940 / : ERDŐRÉSZLET VADKACSÁVAL
Sashegyi Kálmán: Birkanyáj
Vitéz Sashegyi Kálmán 1886-1940 / Birkanyáj
Sashegyi Kálmán - Tóparti táj olaj vászon Csodás keretben