Összes termék (22 tétel)
(18)
Könyv
thorma
(22 tétel)
Keresőszó: thorma
Thormáné Kiss Margit - Nagybánya Virágyhegy
THORMA JÁNOS: könyv
Thorma János: Tavasz
Thorma János- Fürdőzők
THORMA JÁNOS:könyv
Thormáné Kiss Margit, Beszélgetők
Thorma Jánosné, Kiss Margit : Virágok vázában 1943
Régi, hatalmas, Thorma jelzésű festmény fekvő női alakkal
Thorma János ( 1870 - 1937) : Hölgy a fa alatt
Thormáné Kiss Margit (1901 - 1977 Műteremben
Falusi nők - Thorma
Thorma jelzéssel: Női alak a parton
Thorma János (1870 - 1937)
Antik olaj festmény vászonra!!!Jelezve:Thorma
Eredeti THORMA JANOS
Olaj festmény, jelezve Thorma
Eredeti Thormáné Kiss Margit festmény!
Thorma János (1870-1937): Furulyázó fiú
Árleszállítás! Thorma János: Erdőbelső
CSENDÉLET FABERGÉ TOJÁSSAL /Thormáné Kiss Margit/
Aradi vértanúk olajnyomat, 118x72 cm, Thorma J. eredetije
Vasárnap délután -Thorma János