Összes termék (9 tétel)
Porcelán
vadász miklós
(9 tétel)
Keresőszó: vadász miklós
Veress Miklós Hollóházi Mulató pár vagy Vadász párjával porcelán figura hibátlan állapotban 21 cm
Hollóházi vadász pár , Veress Miklós
Vadász Miklós (1884-1927):Art-deco hölgy portré, Párizs, 1925. Gyönyörű, eredeti műtárgy.
Hibátlan Veress Miklós Hollóházi aranyozott porcelán vadász pár
KOVRIG MIKLÓS Az ügyes vadász 2023.
Némethy Miklós ( 1912 - 1914 között Nagybányán dolgozott ) Téli tájkép vadásszal és kutyájával .
MINŐSÉG AJÁNDÉK ÁRON ! EREDETI VADÁSZ MIKLÓS / 1881-1927/ KÉP : TISZTI VADÁSZAT PÁRIZS 1920
Vadász Miklós: Hölgyportré
1,-Ft Gyönyörű Vadász Miklós? festmény,keretben!