Kép, grafika (13 tétel)
(13)
Fametszet
Grafika
Karikatúra
Litográfia
Rézkarc
Téma
egyéb téma
életkép
természet
történelmi
Technika
Hordozó
karton
papír
realizmus
szecesszió
(10)
1900-1949
(7)
1950-1969
Szignó
szignózott
(8)
eredeti
(10)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(10)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(7)
nem
1869
(13 tétel)
Keresőszó: 1869
Rékassy Csaba (1937 - 1989) TÁNCSICS MIHÁLY OROSHÁZÁN 1869
Mühlbeck Károly (1869-1943): Karikatúra vadásszal és nyulakkal, akvarell
Nagy Sándor ( 1869 - 1950 ) , rézkarca 1908 -ból .
Henri Matisse (1869-1954) "Hölgy Mandolinnal" Jelzett Szárazbélyegzővel ellátott litográfia keretben
NAGY SÁNDOR (1869 - 1950) Litográfia,Vánkosterv 1910-es évek.
NAGY SÁNDOR (1869 - 1950) Szecessziós linómetszet,1910-es évek
Nagy Sándor (1869-1950): Hortobágyi korcsma
A császár a lövészházban, metszet 1869, 15 x 22 cm, Ferenc József, monarchia, újság, látogatás, régi
Nagy Sándor(1869-1950):" Magyarvalkó 1908", a művész ajándékozó soraival.
Nagy Sándor(1869-1950): Öreg fa utolsó virágai - a művész ajándékozó soraival,1933
FRANZ STASSEN ( 1869-1949) szecessziós litográfia
Matisse, Henri (1869-1954): Akt, 1952