Kerámia
Figurális, szobor
Kispest, Gránit (15 tétel)
Kerámia
Figurális, szobor
(13416)
Angol kerámia
(26)
Badár Balázs
Bauer
Berkovits
(96)
Bodrogkeresztúri
(1340)
Borszéky
Donner Gertrud
Dr. Rank
(31)
Egyéb európai kerámia
(1168)
Egyéb magyar kerámia
(6711)
Fischer
Francia kerámia
(7)
Gabay
(16)
Gádor
(40)
Galaskó
(13)
Gmundner
Goldscheider
(40)
Gondos
(126)
Gorka Géza
(258)
Gorka Lívia
(39)
H. Rahmer Mária
(227)
Illés László
(38)
Izsépy
(523)
Johann Maresch
Keleti kerámia
(114)
Keramos
(38)
Kispest, Gránit
(141)
Kiss Roóz Ilona
(366)
Komlós
(486)
Kovács Éva
(324)
Kovács Margit
(397)
Kőműves
(20)
Körmöcbánya
Mészáros
(64)
Német kerámia
(161)
Népi kerámia
(72)
Olasz kerámia
(48)
Osztrák kerámia
(39)
Schütz Cilli
Tófej
(24)
Városlőd
(8)
Zilzer Hajnalka
(9)
Zsolnay
(379)
Készítő, márka
kispest, gránit
(15)
Terméktípus
figurális, szobor
(15)
1900-1949
(13)
antik
(14)
Jelzett
jelzetlen
jelzett
(7)
sérült
15 tétel
Kerámia
Figurális, szobor
Kispest, Gránit
Régi Gránit Kispest síelő kisfiú ritka festéssel 13 cm.
Gyönyörű gránit tigris
Gyönyörű gránit tigris
Ritka Kispesti Gránit fehér tacskó, 23 cm hosszú.
RITKA Kispesti lány figura
Antik ritka Gránit fenyőfa
Gránit nagy méretű kutya
Gránit, Postás fiú, hibátlan állapotban, 17 cm magas
Art deco Gránit róka, 30 cm
Régi Kispesti katicás kislány
26 cm-es , nagyon ritka és szép Gránit akt . / Donner Gertrúd tervezés .
Ritka Gránit fiú.
Garabonciás - ritka Gránit figura
Gránit katicás kislány.
Gránit katicás kislány.