hagymamintás tányér (0 tétel)
tölgy szekrény
kulcs
patkó károly
strucc tojás
fényképezőgép állvány
erdélyi festők
100 korona 1923
hintaló
benczúr ida
falilámpa
svájci katonai
tölcsér
somogy
hoffmann
aranyozott
képes
biedermaier
bútor gömb
ezüst 5 forint
asztal láb
máramarossziget
miniatűr könyvek
1950 10 fillér
vászon
állítható gyűrű