malév táska (0 tétel)
nagykovácsi
aranyozott fülbevaló
sebestyén jános
1873
gyógyszertári üveg
windsor
vessző kosár
mini parfüm
majolika kínáló
labor mérleg
öntöttvas kaspó
herendi aponyi mintás
útleírás
bogner
napraforgós
kőlap
teás herendi viktória mintás
1976
lavór tartó
anyóka
kornis györgy
almás bögre
kossuth díj
jelzett bizsu
zsolnay pipacs