porcelán kereszt (0 tétel)
ágas korall
poroltó
jelzett faragás
türkiz bross
fa fali
1941 pengő
gorka géza tál
patika bútor
kunwald
papp oszkár
kompakt
aranyozott kávéskészlet
szi
zsolnay gyufatartó
uganda
vef
kallós
366 fotel
zsolnay tehén
bronz buddha
500 forint 2005
herendi libát etető
herendi mulató pár
csillár angyalkás
bonanza szék