passuth (7 tétel)
philippe starck
hajókoffer
alföldi tölcsérvirágos
burberry sál
versenyló
lore
zsolnay vajtartó
régi köcsög
teásszett
állomásóra
vászon fazék
madeira csipke
molnár antal
bőr ékszer
zsolnay eozin őzike
elektromos kávéfőző
borsos miklós rézkarc
kliené
bambisüveg
délkelet
ezüst gyűrű button
500 forint 2010
intarziás tálca
petőfi 5 forint
halas csendélet