absztrakt festmények (95 tétel)
VIKTOR VASARELY"KIU SIU BLEU"1978-ban kiadott Szeriográfia'szitanyomat 120/150.db.keretben:71x61cm
Proveniencia: Raisonee Vol I katalógusszám:1175.
Eladva: 2024. máj. 13. 19:32
BÁLINT ENDRE(1914 -1986) Szitanyomat'1974'szürreális ábrázolása 1/69 sorszám Keretben mérete:55x55cm
Eladva: 2024. ápr. 13. 22:42
Egész lakás egy stílusú 4 zománcozott képpel,Prima díjas művésztől, tanúsítvánnyal. Károlyfi Zs/1952
Fekete design. Cintányér, Hang, Fagott és Fuvola.
Eladva: 2024. ápr. 09. 21:27
Forray Nóry kortárs festőművész absztrakt, modern színes festménye - "Urbanizáció", 50x70 cm vászonr
Eladva: 2024. márc. 31. 12:59
Eladva: 2024. márc. 29. 10:31
Eladva: 2024. márc. 26. 01:23
Eladva: 2024. márc. 17. 20:37
Eladva: 2024. márc. 05. 16:30
Eladva: 2024. ápr. 07. 10:02