gyöngy kétsoros (9 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 17. 21:49
19.999 HUF
56.48 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:40
39.000 HUF
110.15 USD
Antik kétsoros jelzett gyöngy collier a '50-60 as évekből antik csattal ragyogó állapotban ezüst csa
12.000 HUF
33.89 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 19:07
4.500 HUF
12.71 USD
Feltöltve: 2023. dec. 29. 12:00
12.000 HUF
33.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 11. 11:00
9.999 HUF
28.24 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 19:00
19.990 HUF
56.46 USD
Feltöltve: 2023. jún. 26. 23:31
12.000 HUF
33.89 USD
jelzett bizsu
zsolnay fali tál
rozsda
buszjegy
sörbontó
porcelán malac
negatív
mázas korsó
ezüst gömb
talpas üveg
kladács
német bicska
kemping főző
bogyós gyűrű
17 század
füles újság
kaláris
fassel ferenc
paon de peking
szőrme gallér
fiú porcelán
angol zöld
antik könyves szekrény
faragott komód
hüsi