Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
fali téka (13 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 19. 11:53
115.000 HUF
324.80 USD
Feltöltve: 2024. máj. 09. 10:09
18.800 HUF
53.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 01. 08:13
24.000 HUF
67.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
13.500 HUF
38.13 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
282.44 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
85.000 HUF
240.07 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
115.000 HUF
324.80 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Nézzen szét a már eladott termékek között