olaj vászon (6.662 tétel)
235.000,-
195.000,-
282.000,-
Feltöltve: 2024. máj. 21. 18:55
58.000,-
Feltöltve: 2024. febr. 14. 08:21
560.000,-
650.000,-
Feltöltve: 2024. máj. 16. 09:45
176.250 HUF
493.21 USD
Feltöltve: Tegnap, 00:20
165.750 HUF
463.83 USD
Feltöltve: Tegnap, 15:01
225.600 HUF
631.31 USD
Feltöltve: 2024. máj. 21. 19:12
1.200.000 HUF
3,358.03 USD
Csendélet :Vörös Géza 1937-ben készült olaj,vászon festménye.A csendélet hegedűt,virágot és kottát á
350.000 HUF
979.42 USD
Feltöltve: 2024. máj. 20. 19:41
49.300 HUF
137.96 USD
Ajánlatot várok
Áron alul
Kiemelt
Feltöltve: 2024. máj. 19. 13:08
485.000 HUF
1,357.20 USD
Ritkaság
ZOÓ JÁNOS (1822-1897):Hölgy portré 1872. olaj-vászon 70x56 cm festmény
Szentesi festőművész 200 éves születése alkalmából
299.000 HUF
836.71 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 21:38
448.000 HUF
1,253.66 USD
Feltöltve: 2024. máj. 17. 15:13
585.000 HUF
1,637.04 USD
Feltöltve: 2024. márc. 29. 11:04
650.000 HUF
1,818.93 USD
A nagybányai művésztelep alapító mestere, a 19. sz-i naturalizmus és realizmus egyik legjobb képvise
Eredeti Hollósy Simon
2.500.000 HUF
6,995.89 USD
Feltöltve: Ma, 11:36
165.750 HUF
463.83 USD
RUDNAY GYULA - BÍRÁLATI SZÁM MNG 190/980
ADÁS-VÉTELI SZERZŐDÉSSEL ÉLETTARTAM GARANCIA
198.000 HUF
554.07 USD
Feltöltve: Ma, 08:59
38.000 HUF
106.34 USD
Feltöltve: Ma, 08:09
64.999 HUF
181.89 USD