3.868 tétel
120.000,-
120.000,-
53.000,-
Feltöltve: Tegnap, 08:38
54.000 HUF
152.20 USD
Feltöltve: 2024. máj. 22. 21:20
66.000 HUF
186.03 USD
Feltöltve: Ma, 11:12
31.800 HUF
89.63 USD
Feltöltve: Ma, 14:33
50.000 HUF
140.93 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
56.400 HUF
158.97 USD
"Egy családi séta" címmel. 20x15cm zománckép, parafán, Prima díjas művésztől, Károlyfi Zsófia (1952)
23.200 HUF
65.39 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
41.300 HUF
116.41 USD
Álomba merülés 50x50x 4cm, 3D-s vászonra készült laparanyozott, zománcozott szimbolista festmény..
Prima díjas művésztől,tanúsítvánnyal.Károlyfi/1952
70.000 HUF
197.30 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
36.750 HUF
103.58 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
34.300 HUF
96.68 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
29.250 HUF
82.44 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
91.000 HUF
256.49 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
39.500 HUF
111.33 USD
Prima díjas művésztől esküvőre való 2kép együtt vagy külön is. Károlyfi Zsófia(1952) tanúsítvánnyal.
76.450 HUF
215.48 USD
Feltöltve: Ma, 12:27
99.000 HUF
279.04 USD
Feltöltve: Ma, 11:12
31.800 HUF
89.63 USD
Feltöltve: Ma, 11:12
21.000 HUF
59.19 USD
Feltöltve: Ma, 11:12
23.400 HUF
65.95 USD
Feltöltve: Ma, 09:44
120.000 HUF
338.23 USD