Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
kortárs festmények (87 tétel)
A kategória kiemelt termékei:
Feltöltve: Tegnap, 15:38
45.000 HUF
125.89 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 08:19
50.000 HUF
139.88 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 08:19
65.000 HUF
181.84 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 08:19
45.000 HUF
125.89 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. máj. 14. 08:22
80.750 HUF
225.90 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 06:39
48.000 HUF
134.28 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 19:05
68.880 HUF
192.69 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 19:05
180.000 HUF
503.56 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 09:12
24.880 HUF
69.60 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:21
670.000 HUF
1,874.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 09:19
525.000 HUF
1,468.71 USD
3 Pinduri Mákvirág - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Macska, Cica, Kert, tavasz, Állat, Falikép,
45.000 HUF
125.89 USD
Csillag születik - Eredeti Akril Festmény Keretben (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Mese
Nő, Lovas, Ló, Ajándék, Falikép,
60.000 HUF
167.85 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 21:37
150.000 HUF
419.63 USD
Feltöltve: 2024. márc. 22. 13:14
29.900 HUF
83.65 USD
EREDETI Püspök Anita ABSZTRAKT kortárs festmény
Szignózott modern festmény, Eredetigazolással
48.000 HUF
134.28 USD
Feltöltve: 2024. márc. 19. 13:26
50.000 HUF
139.88 USD
Vitorlás (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Eredeti Akril Festmény Faroston
Balaton, vitorlás, csónak, tájkép, víz, tenger
44.000 HUF
123.09 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 06:39
350.000 HUF
979.14 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 13:43
25.000 HUF
69.94 USD
Kínai lány (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Eredeti Akril Festmény Faroston Portré
Lány, nő, gyerek, arc, portré, Ázsiai
36.000 HUF
100.71 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 13:53
34.900 HUF
97.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 14:17
33.880 HUF
94.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 11. 11:15
29.900 HUF
83.65 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 16:10
29.880 HUF
83.59 USD
Csak magamnak lenni - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész- Eredeti Akril Festmény Keretben
Gyerekszoba, mese, cica, macska, Ajándék ötlet
38.880 HUF
108.77 USD
Kastélykert - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Nő, Rajz, Gyerek, Mese, kert, virág, kastély
30.000 HUF
83.93 USD
Szieszta - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Tavasz
Állat, Nyúl, Gyerekszoba, Rajz, Mese, virág, mező
18.880 HUF
52.82 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 08:47
34.800 HUF
97.35 USD
Piros Szalag - Eredeti Akril Festmény Faroston (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész) Portré
Lány, nő, gyerek, arc, farsang, piros, portré
28.000 HUF
78.33 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 18:07
38.000 HUF
106.31 USD
Nyár - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, gyerek, cica, macska, grafika, virág
22.880 HUF
64.01 USD
Szerelmes éj, Valentin - Eredeti Akril Festmény Faroston (Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész)
Valentin, Valentin nap, Párizs, Eifel torony,
28.000 HUF
78.33 USD
Fekete Macska - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron, Kormos
Állat, Cica, Macska, Gyerekszoba, Rajz, ajándék
12.880 HUF
36.03 USD
Feltöltve: 2024. jan. 21. 18:18
19.880 HUF
55.62 USD
Vaddisznó - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Állat, Rajz, vaddisznó, Vadmalac, Malac, Vadászat
18.880 HUF
52.82 USD
Erkély - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron
Lány, Nő, Vizfestés, Emberek, Figurativ,
21.880 HUF
61.21 USD
Ravaszdi - Laczó Ágnes kortárs festő/grafikus művész, Eredeti Akvarell Festmény Papíron - Róka, Nyúl
Állat, Nyúl, Róka, Gyerekszoba, Rajz, Mese,
23.880 HUF
66.81 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Mások ezeket keresték még
fafaragó
békésszentandrás
szovjet kitűző
kabinet sor
líra
mátyás király
louboutin
karika
színes kristály pohár
pajtás
erdélyi tibor
katonai jelvény
neobarokk éjjeliszekrény
bronz tányér
jelenetes kávés
román porcelán
kéri
jégkocka
bardócz
antik zsolnay tál
aladdin
székely
zsolnay árvácska
ajtai
áldor