przudzik (1 tétel)
herendi sérült
bonanza
gyöngy akoya
andróczi
patika üveg
judaica
boulle
koszorúsné
csehszlovákia
mérőedény
hollóházi figurális porcelán
ridovics
mikola andrás
bocskai
fényképezőgép régi
hollóházi csárdáskirálynő
aranyozott csésze
kínai teás
olló
zsolnay török váza
koncz
lotz
karton
kiváló brigád
tordai székely