kézzel írt (1 tétel)
gránátkő
kovacsev
antik hálószoba bútor
rózsaszín zafír
20 francs
bélapátfalvi tányér
régi retro
én kicsi pónim
blazsek
vizer júlia
vadászati világkiállítás 1971
olaj vászon
prohászka
extravagáns
cigány lány
fritz hansen
ruhla zsebóra
cordatic
fliegl
50 forint 1986
wood
jelzett faragás
zsolnay nyakék
antik műszer
arany 14 k medál