natália (1 tétel)
hangya üveg
aranyozott falikar
ezüst 200 ft 1992
aquincum esernyős
ezüst talpas váza
tv újság
egyesület
expresszionizmus
standard
antik akvarell
orosz asztali óra
ezüst szíves
mokett ágytakaró
szőnyeg piros
wechsler
vesztróczy
csákvári kerámia
így működik a tested
achát gyöngysor
cicás kép
cseh szék
gömb lámpabúra
herendi szüretelő pár
antik esernyő
ottó wagner szék