aranyozott bross (1 tétel)
finn üveg
aquincum fésülködő
eozin női akt
antik fésű
zsolnay fürtös
zsolnay mór
berger garnitúra
herendi körmös kaspó
színarany
festmény párban
bihar vármegye
marienbad
hungexpo
kötött kardigán
jelzett fa
felhúzós játék
zsolnay aranytollazott
jégcsákány
skandináv üveg
kollár
iii napoleon
verő
samoa
duschanek jános
swarovski medál