merőkanál jelzett (1 tétel)
Retro jelzett rozsdamentes acél díszes nyéllel kanál merőkanál leveses - CCCP jelzés - Szovjet Orosz
2.000 HUF
5.63 USD
ezüst karreif
kovács ferenc
gránát ékszerek
rousseau
rum
ezüst tűzzománc
csaba
mahler
hullám
zsolnay virágos bögre
fekete korsó
eszkimó
műanyag tálca
bőr zakó
zsolnay pecsenyéstál
intarziás asztalka
sumér
baranyay andrás
szecessziós éjjeliszekrény
herendi só
kála váza
50 forint 1974
pohár boros
geometria
nagy dániel