teaszűrő (0 tétel)
porcelán babafej
ungvári károly
gyermekbögre
ezüsttömb
malachit karkötő
zsolnay pillangós kínáló
illeték
ortodox kereszt
retro diavetítő
j seregély márta
herendi sárkányölő
aranyozott evőeszközkészlet
ajkai kristály váza
fodros lámpabúra
zord arnold
nikkel
motor lámpa
herendi aranyfácán
tukán lámpa
charles
terrakotta tál
páll magdi
ladislav
fotó keretben
pan artúr