boci (7 tétel)
csoportkép
38
herendi viktória mintás kosár
alföldi porcelán csésze
arany csillár
mid century bútor
ráspoly
magén
bross jelzett
hercegovina
rövidnadrág
retro fali kerámia
szokolay
barsi ferenc
érme kapszula
10 fillér 1926
aranyozott falikar
zománcozott szűrő
antik esernyő
malasits
aranyozott étkészlet
borostyán ezüst karkötő
híres festők
diadora
dettár györgy