század (1 tétel)
HOLLÓHÁZA, MODERN SZÁZAD KÖZEPI DARU MADÁR 19.9 CM KÉZZEL FESTETT PORCELÁN FIGURA, HIBÁTLAN ! (J009)
11.000 HUF
31.02 USD
spindlis óra
szüretelő pohár
gobelin vállfa
csehszlovák szék
gránit kistányér
apróságok
gyöngyház intarzia
mérlegtányér
karikás peti
neobarokk konzolasztal
matyó hímzés
bibliofil
zsolnay eozinmázas
az osztrák magyar monarchia írásban és képben
háztartási tanácsadó
star wars képregény
ovális étkezőasztal
lila apponyi
reklám lámpa
sváby lajos
török kávéskészlet
art deco ló
görög ezüst
bádog bögre
próféta