Összes termék (17 tétel)
Fémmunka
Könyv
Militária
(8)
Numizmatika, Pénz, Érme
Üveg
hunyadi
(17 tétel)
Keresőszó: hunyadi
9.Hunyadi Honvéd Gyalogezred tisztikara 1939 augusztus. Eredeti fotó aranyozott keretben
Ezred Napiparancs Dícsérő Elismerés. 1940. 9.Hunyadi Honvéd Gyalogezred
Ezredparancsnoki Dícsérő Elismerés. 1937. 9.Hunyadi Honvéd Gyalogezred
9.Hunyadi János gyalogezred szolgálati bronzplakett. Adományozta:Horthy Miklós 1939.
Hunyadi János ásványvizes, gyógyvizes palack
24 krt. arany Hunyadi Mátyás érem !
Magyar történeti életrajzok. Bethlen Gábor, Hunyadi Mátyás Király - 1890
Hunyadi János bronz szobor 897
Ritka! Evőkanál, 26. Waffen-SS Gránátos Hadosztály (2. magyar, HUNYADI SS) BEÜTŐVEL!
Magyarok Kincstára - Hunyadi Mátyás aranyforint emlékérme
A jó házikonyha - Hunyadi Erzsébet - sütés-főzés - 468 oldal
"Hunyadi Mátyás koronázása 1464" - aranyozott- 1 forintról!
Toborzási felhívás a 'Hunyadi' magyar fegyveres SS gránátos hadosztályba 1944
Bánffyhunyadi Hunyadi Erzsébet, Tutsek Anna - A jó házikonyha
Nagy Magyarok, Hunyadi Mátyás ezüstözött fém PP (12)
2db cserkész kép Hunyadi Jánossal 1943
Délvidéki Emlékérem Hunyadi János 1941 ÓN