Összes termék (114 tétel)
(106)
Gyűjtemény
Numizmatika, Pénz, Érme
nagybányai
(114 tétel)
Keresőszó: nagybányai
1. oldal / 2
Nagybànyai utca. Hìres magyar festőművèsznek tulajdonìtott gyönyörű festmény.
Nagybánya, 2db antik olaj/vászon festmény, 1880-1910, szignózott, eredeti festmények.
NAGYBÁNYA? Bálint József ?, Számlával
Hevesy Erzsébet 1915 ben jegyezték Nagybányán!!!!!
NAGYBÁNYAI OLAJ FESTMÉNY, SZTELEK NORBERT; CSENDÉLET (1884 - 1956)!!!
Kiss Kálmán : Nagybányai piac
Naplemente( Dayka Antal 1902) Nagybánya. szabad iskola!!!!
Benkhard Ágost (1882-1961) Nagybányai Táj
NAGYBÁNYAI NAGY ZOLTÁN: Falu a Duna mellett c. festménye. Akvarell
Nagybánya .
Nagybánya .
Nagybánya télen, híres magyar festőművésznek tulajdonított olajfestmény.
Nagybányai festmény, jelzett, olaj/vászon. Gyönyörű.
Eredeti Ziffer Sándor : Gyönyörű Virágos utca : Nagybányán olaj vászon !
Nagybányai iskola! Olajfestmény ismerős szignóval! Viszonteladók figyelmébe, kedvező ár!
Nagybányai festő a 20-ik század elejéről: GARANTÁLTAN EREDETI
Thorma János: Hölgy a Nagybányai tájban
Antik nagybányai festmény 937
G Bükkerti Mariska Nagybányai csendélet GARANCIÁVAL
Ruhateregetés ( Nagybánya )
Kiss Károly (1889-1953) Mosónő című, olaj-karton alkotása.Nagybányai művész. Keretben.
Edvi Illés Aladár (1870-1958) Nagybányai templom, akvarell papíron, Julian növendék, szignózott
Gólián Gizella festménye (Nagybányai növendék volt)
Kozma István - Nagybánya város tájkép - vegyes technika - vásznon - 50x40
Ismeretlen Nagybányai festő 1924-ből
Nagybányai alkotás, Sziklai Lajos, Női portré, 48x38 -s olaj zsák vászon
Némethy Miklós ( 1912 - 1914 között Nagybányán dolgozott ) Téli tájkép vadásszal és kutyájával .
1,-Ft Faragó Géza (1877-1928) festmény Gyönyörű Nagybányai alkotás
Hercik Zadiszláv (működött Nagybányán a 20. sz. elején) ART DECO CSENDÉLET !
Nagybánya 1903 Kiss Kálmán
Németh György Festmény saját bontatlan keretében , Gyönyörű Nagybányai színek !
1 Ft-ról , Igazán ritka festmény ..BALLA BÉLA ARAD, 1882 - 1965, NAGYBÁNYA!
AKCIÓ!!! - VIGH István festmény, olaj karton, kerettel: 51 x 40,5 cm, jjl. Vigh
11.Irredenta Nagybánya visszatért 1940IX.28. Emlékbélyegzéssel
Nagybányai alkotás, a keret és a kép is!,40x35-s-olaj karton
Némethy Miklós: 1912-1914-ben Nagybányán dolgozott
Jándi Dávid - Nagybányai táj, - eredeti olajfestmény, teljeskörű garanciával, 1 forintról.
Kiárusítás! 1 forintról! Boromisza Tibor : Nagybányai táj - kétoldalas, eredeti antik festmény!
Nagybánya Papp Aurél
Mikola András Nagybánya
1FT-ról!!! MADARASSY GYÖRGY - Nagybányán
Nagybányai festő a 20-ik század elejéről
Börtsök Samu: Nagybányai park
Nagybányai festő a 20-ik század elejéről olvashatatlan szignóval
Bráda Tibor akvarell! Nagybányai tájkép, sétáló alakkal! 70x50cm! Hibátlan állapotban!
Nagybányai festő
SZIGNÀLT NAGYBÀNYAI FESTMÉNY!
Pirk János - Nagybánya - olajfestmény - 1 forintról,garanciával.
Ilosvai Varga István - Utcakép - Szentendre?Nagybánya? - olajfestmény, 1 forintos aukción.
Iványi Grünwald Béla - Tájkép - antik olajfestmény,fellelt állapotban-Nagybánya?-1forintról!
Boromisza Tibor - Szénakazlak Nagybányán - olajfestmény - 1 forintról indítva.
Perlrott Csaba Vilmos :Nagybányai házak, olajfestmény, 1 forintról! Nincs minimálár.
Fáy Aladár (1898-1963) - Nagybánya, Zazar part, - antik,nagyméretű olajfestmény,garanciával.
Ziffer S. festmény, olaj karton, kerettel 44 x 36 cm
Ziffer Sándor : Nagybányai utcakép? - 1 forintról, garanciával.
Nagybányai festő- Buzi László garantáltan eredeti festmény 484
NAGY OSZKÁR-Nagybányai utca..
Nagy Oszkár - Nagybányai falu részlet 65x50cm
Pirk János - Nagybányai táj - 1 forintról, garanciával.
Pittner Olivér,Nagybányai részlet fával, 63x87-s olajvászon
60
60
80
100
1
2
Ugrás erre az oldalra: