Összes termék (27 tétel)
Bútor
Egyéb régiség
Építőelem
Fémmunka
Könyv
Lámpa, csillár
Műszaki régiség
Numizmatika, Pénz, Érme
Otthon, háztartás kellékei
Porcelán
Szobor
griff
(27 tétel)
Keresőszó: griff
Herendi János Vitéz a griff madáron
Griffes réz pianínó vagy fali gyertyatartó pár
XIX. sz. GRIFFEKKEL HISTORIZÁLÓ BRONZ VÁZA TARTÓ
Herendi János Vitéz Griff Madáron
W.E.B GRIFFIN könyvek 19db
Különleges Griffes vasaló
Réz fogas, griff formájú fogas (M4165)
Griff fejes vasaló ritkaság
Griff fejes sár lehúzó
Extra ritka Griff sárkány mintás öntöttvas márvány lapos mérleg ritkaság vas kofamérleg
Csodálatos, attraktív Herendi porcelán, János vitéz a griff madárral, tervezője: Lőrinc István
Antik 1920 Herendi János Vitéz 22cm Hibátlan Porcelán 5599 Griff Sárkány Griffmadár
Ritka ! Fagyálló Minőségi Műkő Griff madár szobor Címer állat Nem sas nem sárkány
Különleges antik teáskanna - réz/bronz vízmelegítő kiöntő részletes mintázattal, griff fejes kiöntő
Antik, faragott griff. Nagy méret!
Neobarokk, intarziás szekreter, 33 fiókos, griff lábakkal
Antik Planiscope Johan J. Griffin&sons
Antik Herendi Griff Madaras Váza 34 cm
2 uncia 0.9999AG befektetési ezüst érme 2017 Griffin madár angol
Ritka Griffes vasaló
Griff körmös szalonasztal
Griff madaras,csiszolt burás falikar
GRIFF MÁRKÁJÚ SMINKES TÁSKA
Bronzírozott Griff könyvtámasz pár, szobor
GRIFFIN: NÉGER VOLTAM AMERIKÁBAN
Griff szobor, könyvtámasz pár
Griff szobor, könyvtámasz pár