r��zsasz��n korall (0 tétel)
kispesti gránit váza
villeroy karácsonyi
karácsonyfadísz krokodil
alföldi porcelán vonat
angol könyvespolc
tynell
kecskék
jézus szentkép
régi karácsony
bajor fiú
nagymosás
falióra tányér
1968 50 forint
ikea tál
régi hajós képeslap
forint 1880
zsolnay eozin névjegykártya tartó
amerikai magyar
festett faszobor
ritka orosz
restaurált szék
karácsonyfadísz cica
augarten wien porcelán
meselemez
aranyozott 2000