polc konzol (1 tétel)
manó karácsonyfadísz
ezüst parfüm üveg
régi hajós képeslap
üveg kínáló boros
guanyin
porcelán fóka
antik dekanter
kerámia kávés
dísztányér virágos
retro alföldi porcelán
hollóházi porcelán angyal
petróleum lámpa cilinder
malac karácsonyfa dísz
ezüst talpú kristályváza
antik sérült festmény
ezüst talpú pohár
litográfia angyal
18 k arany lánc
óriáskerék
dunagőzhajózási
népi jelenetes
hibátlan kézi csomózású
kerekes ferenc
tabán festmény
hatalmas bögre