sommerso (9 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 20. 09:09
9.900 HUF
27.50 USD
Kosta&Boda Sommerso technológíával kristályüvegből készült asztal közép kináló vagy dísztárgy 2166 g
12.200 HUF
33.89 USD
Feltöltve: 2024. febr. 06. 15:23
11.000 HUF
30.55 USD
turulmadár
imco
porcelán tojástartó
misi
fajansz teás
alim
figaro
köntös
aranyozott csillár
herendi só
zsolnay botfaragó
bowie
próba forma
sündisznó
súly készlet
totem
gyümölcsös herendi
öntött
zeusz
gobelin tájkép
zsolnay mikulásvirágos
olaj vászon festmény
trinidad
kis roóz ilona kerámia
nő szobor