1 tétel
audiokazetta
fejér vármegye
ezüst leveseskanál
royal albert old country
antik akvarell
bambusz lámpa
britney spears
tányér szett
cziffra
kovácsoltvas lakat
antik konyhai eszközök
decsi ilona
gyümölcs tányér
badár kerámia
király józsef
pincelámpa
régi gyertya
tubákosszelence
vadász étkészlet
gyümölcsös bögre
antik orvosi
sérült kerámia
ólomkristály poharak
judea
pántl