1 tétel
nemzeti bank
aranyozott óra
vizner
női akt bronz szobor
baba fa
malonyai
béla
thonet asztalka
10 fillér 1947
zsolnay eozin kakas
játék puska
újság divat
dínár unc
népi ruha
szász endre rézkarc
mg 42
kárpáthy lászló
kanapé ágy
frank frigyes
hupikék törpikék
bereczk
kincses mária
pénzverde
pöttyös üveg
gumi játék