A Kikötő olajfestmény vászonra festve 2016 ban árverési darab Stockholmban
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 04. |
Termékkód: 1808254 |
Megtekintések: 13 |
Megfigyelők: 3 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Garancia100 (2824)
Tolna megye
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: 2024. április 30.
Regisztráció: 2016. február 22.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
A "Kikötő" című olajfestmény vászonra festve, mely megmaradt kitűnő állapotban. Az elmondások szerint Stockholmban 2016-ban egy aukción 375-ös számon vett részt, 152 ezer svéd korona volt a kikiáltási ára. a kép hagyatékból került hozzám. a saját tulajdonomat képezi.
Mérete: 76 x 66 cm
Az olajfestmény jó állapotú keretben van, azonnal falra akasztható.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.