ANTIK (1800-AS ÉVEK VÉGE) AUKCIÓN SZEREPELT RESTAURÁLT FESTMÉNY
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. május 02. |
Termékkód: 3024419 |
Megtekintések: 7 |
Megfigyelők: 3 |
Eladó adatai
Garanciagaleria (101)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 11:35
Regisztráció: 2013. május 06.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 90 nap pénzvisszafizetési garanciát vállal.
Művész: | ISMERETLEN MŰVÉSZ |
Téma: | enteriőr |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | nem szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | nem |
Kedves Látogató, kérem olvassa el a bemutatkozásom mielőtt vásárolna.
A festmény szép. falra akasztható állapotban van, restaurált 1880-1900 közötti. Keret nélküli mérete 50*60 cm, kerettel 58*68 cm.
Postázni csak a vételár + szállítási költség beérkezése után tudom a terméket, törékeny csomagként. Az ár FIX!
Garanciális feltételek
Garancia: 90 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest II. |
Postázás | 5000 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
zsolnay fehér mélytányér
100 forint 1975
tóth lajos
lingel íróasztal
játékfigura
szalaghorgolás
breki
felhúzó kulcs
karácsony dísz
jablonec
régi katonai
masé
antik teáskanna
telivér
brankovics
szűcs ilona
hangjegy
asa
roald dahl
2 forint 1958
farkas béla
kerámia páva
árak
üveg salátás
kovács fújtató