MUNKÁCSY DÍJAS FESTŐMŰVÉSZ HATALMAS AUKCIONÁLT FESTMÉNYE: SOMOGYI JÁNOS : KORDÉLYOSOK
Termék információk
Feltöltés ideje: 2023. június 20. |
Termékkód: 4353036 |
Megtekintések: 376 |
Megfigyelők: 2 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Berant (71)
Somogy megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 22:47
Regisztráció: 2014. november 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Művész: | Somogyi János |
Téma: | életkép |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Somogyi János: Kordélyosok
Magángyűjteményből kínálok eladásra egy Munkácsy díjas festőművésztől egy nagy méretű olaj, vászon festményt. A blondel keret helyenként javításra szorul.
Mérete: 70 x 80 cm + a keret.
A festmény alkalmanként szerepel különböző galériák aukcióján, ezért vételi szándék esetén kérem ajánlattétel előtt érdeklődjön!
A kép becsértéke: 240e - 360e Ft, most akár aukciós jutalék nélkül az öné lehet!
A mérete és sérülékenysége miatt csak személyesen adom át. Természetesen a személyes megtekintés során lehetősége van a vevőnek minden következmény nélkül elállni a kép megvásárlásától.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 hét |
Személyes átvétel | Kaposvár |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.