Kézdi- Kovács László : Őszi táj 1930- ban aukción szerepelt 155 pengő + 10 % jutalék induló áron
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 04. |
Termékkód: 4717486 |
Megtekintések: 257 |
Megfigyelők: 7 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
picture2019 (320)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 94.44%
Utolsó belépés: Tegnap, 21:44
Regisztráció: 2019. november 28.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Művész: | Kézdi-Kovács László |
Téma: | természet |
Technika: | olaj |
Stílus: | naturalista |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | restaurált |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Kézdi- Kovács László ( 1864 - 1942 )Ligeti Antal tanítványa . Állandó szereplője a Műcsarnok kiállításainak.
Kora elismert , és keresett festője, aki a tájképeivel napjaink emberét is megszólítja.
Azonnal falra akasztható. Mérete keret nélkül 80 x 60 cm.
Díszes keretében 102 x 82 cm
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest V. |
Postázás | 15000 HUF |
Külföldi szállítás
Európai Unión belül | 25000 HUF |
Európán belül | 30000 HUF |
Bárhova | 45000 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.