Mikola András - Nagybányai templom - aukción szerepelt
Most olcsóbb!
A leárazás máj. 30. 11:51-ig tart.
399.200 HUF 1,100.78 USD
Csak személyes átvétellel Hol?
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 30. |
Termékkód: 5550435 |
Megtekintések: 113 |
Megfigyelők: 8 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
szigethy (334)
Tolna megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 06:25
Regisztráció: 2016. január 16.
-20%-20%
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Stílus: | impresszionizmus |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Mikola András - Nagybánya környéki templom
Méretei: 59x71, kerettel 69x81 cm.
Aukción szerepelt (Nagyházi Galéria).
Nem postázható.
Farostlemezre (plakázsra) kasírozott vászon.
Egy sérülés, fotózva.
Új keretben.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap |
Személyes átvétel | Tamási |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.