Mikola András - Nagybányai templom - aukción szerepelt
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 03. |
Termékkód: 5550435 |
Megtekintések: 90 |
Megfigyelők: 7 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
szigethy (334)
Tolna megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 07:36
Regisztráció: 2016. január 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | tájkép |
Technika: | olaj |
Stílus: | impresszionizmus |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Mikola András - Nagybánya környéki templom
Méretei: 59x71, kerettel 69x81 cm.
Aukción szerepelt (Nagyházi Galéria).
Nem postázható.
Farostlemezre (plakázsra) kasírozott vászon.
Egy sérülés, fotózva.
Új keretben.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Tamási |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
hollóházi bonbonier tojás
1korona
fossil táska
szürke váza
mézeskalács ütőfa
akvamarin nyaklánc
szent istván 5 pengő
hegedűs gyula
falkland
zsolnay mesés
kerámia ékszer
páfrányos
szabolcs
várnai
ashton drake
xviii századi
cintányér
tuareg
szász kerámia
sörmelegítő
noseda
japán fametszet
kukori
orosz kitüntetés
nádasdy