Vén Emil: Virágcsendélet teáskannával AUKCIONÁLT!!!
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. február 13. |
Termékkód: 5614632 |
Megtekintések: 192 |
Megfigyelők: 3 |
Ajánlatok: 0 ajánlat |
Eladó adatai
Berant (71)
Somogy megye
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 22:47
Regisztráció: 2014. november 16.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Téma: | csendélet |
Technika: | olaj |
Hordozó: | vászon |
Legnagyobb méret: | nagy (80 cm-től) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Vén Emil (1902-1984): Virágcsendélet teáskannával. Olaj, vászon, 80*70 cm, j.j.l.: Vén. Kerete sérült.
A festmény aukción is szerepelt, ezért eredetiségére természetesen garanciát vállalok. Most aukciósházi jutalék nélkül lehet megvásárolni!
Aukció:
Nagyházi Galéria és Aukciósház. 238/2. aukció | 19. és 20. századi festmények. 2018. 12. 05. szerda 17:00. Tételszám: 544.
A mérete, értéke és sérülékenysége miatt csak személyesen adom át, akár szakértő jelenlétében. Természetesen a személyes megtekintés során lehetősége van a vevőnek minden következmény nélkül elállni a kép megvásárlásától.
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 3-5 munkanap |
Személyes átvétel | Kaposvár |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
zsolnay búzavirágos váza
mirror
fa tojás
dagasztótál
kahla gyerek
inda
zománcozott tál
napako
koloniál szekrény
1000 korona 1923
csalány béla
10000 pengő
figurális lámpa
kling
horgolt csipke
kákonyi
réz esernyőtartó
bankuti gertrúd
fehér kornélia
poly
tüzér kard
cirkon
kisvárda
kati és pamacs
nyuszis bögre