Szentendrei temető. Híres magyar festőművésznek tulajdonított festmény , csak 1 hétig aukción.
Szeretné megtekinteni mennyiért kelt el?
Az eladási ár megtekintéséhez jelentkezzen be vagy regisztráljon.
Más tárgyak eladási ára is érdekli? Lépjen az Archív Katalógus oldalra.
Eladás ideje: | 2024. márc. 15. 21:37 |
Aukció részletei
Licitek száma: 1 licit |
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. március 08. |
Termékkód: 5677827 |
Megtekintések: 170 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
citizen (308)
BUDAPEST
Hitelesített felhasználó
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 16:33
Regisztráció: 2018. március 18.
Téma: | tájkép |
Technika: | vegyes technika |
Hordozó: | karton |
Legnagyobb méret: | közepes (80 cm-ig) |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | ismeretlen |
Híres magyar festőművésznek tulajdonított alkotás, vegyes technika : akvarell, tus, filctoll, kartonon, szép, üvegezett keretben. Szignó a festmény bal oldalán, alul. Jelezve a festmény hátoldalán is. Keretezett mérete : 42 x 31,5 cm. Csak 1 hétig aukción. Automatába is tudom küldeni, kizárólag törékeny kezeléssel, mpl, : 2400ft.
régi petróleum lámpa
porcelán teaszűrő
labirintus
zsolnay eozinos váza
fa újságtartó
zsolnay terv
kecsege
eozin keselyű
zakopane
fekete istván könyv
magyar rendőr
tv újság
gömb lámpabúra
bahama
szirmay
ital gyűjtemény
horthy 5 pengő 1939
angol vadász jelenetes
frank müller
majthényi
kandallókályha
kerekes ló
aquincum női akt
gucci táska
bnv