Modern Tűzzománc festmény, zomànc kép ,jelzett, Szignàlt portré népviselet.Munkàcsi díjas, aukciós
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 14. |
Termékkód: 3595899 |
Megtekintések: 22 |
Megfigyelők: 5 |
Eladó adatai
andras05 (1162)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 20:09
Regisztráció: 2013. szeptember 17.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Stílus: | art deco |
Kor: | 1950-1969 |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Eredetiség: | eredeti |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
gyönyörű különleges tűzzománc kép fakeretben, ahogy a fotókon látható jó állapotban! Jelzett Szignàlt,gyüjteménybe, dekorációnak is ajánlom! Nagyon jó darab,jó kvalitású akàr gyüjteménybe, dekorációnak, modern trendi környezetben lakberendezés célra, valódi modern művésztől eredeti alkotás! Bővebben leírás A fotókon! Aukció,àrverések ,Galériàk kínàlatàn is szereplő művész,befektetésnek is jó! Személyesen átvehető Budapesten 16 kerületben Jókai Mór utca megbeszélt időpontban.Biztosítva postàzom is ! 40 X 54,5 cm az össz mérete ! A zomànc mérete 43,5 x28,5 cm, ahogy a fotókon látható is !
Garanciális feltételek
Garancia: 30 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap A feldolgozási idő megmutatja, hogy az eladónak a fizetéstől számítva mennyi időre van szüksége a tárgy becsomagolásához és feladásához. Ez alapján tájékozódhat a vevő, hogy a fizetést követően mikor várhatja a csomag feladását. | |
Személyes átvétel | Budapest XVI. |
Postázás törékenyként | 3200 HUF |
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.
1974 április
vitorlásos rézkarc
husvéth lajos
addiesdive
penyaska lászló
monet ékszer
tűzzománc morelli edit
hollóházi káldor
zsolnay kerámia korsó
vöröss tibor
húsvéti szalvéta
bőr fülbevaló
porszoró
bögre görög
telefon központ
meszes tóth gyula
zsolnay díszdoboz
siófok bögre
hollóházi mesemintás bögre
fa karácsonyfadíszek
régi vászon festmény
zylmex
szegő gizi
hajós képeslap
magyar komondor