Gábor Jenő - A Fantom 1965 Aukció / Kiállítás kép, festmény, grafika
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 06. |
Termékkód: 5747677 |
Megtekintések: 66 |
Megfigyelők: 0 |
Eladó adatai
ZayDenesK (11)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Ma, 12:37
Regisztráció: 2018. május 14.
Az eladó eredetiként jelölte meg az alkotást, amelyre 1 év pénzvisszafizetési garanciát vállal.
Az eladó állítása szerint az eredetiséget szakértő is megerősítette.
Művész: | Gábor Jenő |
Hordozó: | karton |
Stílus: | absztrakt |
Kor: | 1950-1969 |
Szignó: | szignózott |
Állapot: | hibátlan |
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre: | igen |
Eredetiség: | eredeti |
Eredetiségét szakértő megerősítette?: | igen |
Gábor Jenő - A Fantom (művész által adott cím)
1965
Fotókarton, fedőfehér
30 x 24 cm
Kiállítva / aukcionálva:
Pintér Galéria: Vaszary Villa Balatonfüred, 2022
4. tétel, kikiáltási ár: 110.000; Becsérték: 170.000 - 220.000
Új fa keretben, új paszpatruval, hibátlan állapotban.
Jelezve jobbra lent, szignó és cím. Hátoldalon AntikArt (Kosári Aurél pécsi műkereskedő) certificatuma
Budapesten személyesen átvehető, posta törékenyként megoldható.
Garanciális feltételek
Garancia: 1 év |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-3 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest II. |
Postázás törékenyként | 5500 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.