Franz Schubert porcelán szobor Wien Augarten Austria Altwien ritka! Aukciós tàrgy Dorotheum,fotón is
Termék információk
Feltöltés ideje: 2024. április 14. |
Termékkód: 2926097 |
Megtekintések: 41 |
Megfigyelők: 4 |
Eladó adatai
andras05 (1164)
BUDAPEST
Pozitív értékelések: 100%
Utolsó belépés: Tegnap, 20:37
Regisztráció: 2013. szeptember 17.
Terméktípus: | figurális, szobor |
Készítő, márka: | augarten |
Kor: | 1900-1949 |
Stílus: | antik |
Jelzett: | jelzett |
Állapot: | korának megfelelő |
Eredetiség: | eredeti |
Franz Schubert Augarten Wien fehér porcelán szobor ,furulyázó angyalkával..Aukciós darab , javítható szépen !Dorotheum aukciós tàrgy , fotóztami is!
Régi darab.Talpán kék jelzés és 1621 -es formaszám.
Különleges ritka darab, akár egy fekete zongora vagy vitrin szép dísze lehet.kivàló gyüjteménybe vagy komoly zene kedvelőinek,de nívós ajándék lehet !
Gyűjteménybe illő luxus darab ! Mesterien restaurált,2 pici hajszál repedés és a karja volt eltorve,nagyobb hibák nem voltak rajta ami fontos. ahogy a fotókon látható gyönyörű ! Ah a fotókon látható kimondottan kedves mutatós darab.
22 cm.magas a talp 17x13 cm.
Átvehető Bp.16.ker-ben Jókai Mór utca időpont egyeztetéssel.
Garanciális feltételek
Garancia: 7 nap |
Fizetési opciók
Banki előre utalás |
Készpénz |
Szállítási opciók
Szállítás innen: Magyarország Feldolgozási idő: 1-2 munkanap |
Személyes átvétel | Budapest XVI. |
Postázás törékenyként | 2600 HUF |
Külföldi szállítás
Az eladó ezt a terméket nem szállítja külföldre.
Kérdése van a termékkel kapcsolatban? Írjon az eladónak.